Yeşilyurt Mahallesi Havaalanı Caddesi'nde faaliyet gösteren Bakırköy Ataköy İleri Biyolojik Su Arıtma Tesisi'nde şok edici bir olay meydana geldi. Tesiste çalışanlar, dün sabah saatlerinde, atık suların giriş noktasındaki havuzda bir erkek cesedi fark etti. Olayı gören tesis şefi Savaş Çağdaş Ü, derhal durumu polise bildirdi.Olay yerine gelen polis ekipleri, havuzdaki çıplak cesedi inceledi. Yapılan inceleme sonucunda, cesedin uzun süredir orada olduğu belirlendi. Ceset, Adli Tıp Kurumu morguna gönderilmek üzere otopsi için tesisten alındı.Polis, olayla ilgili soruşturma başlatırken, cesedin kimliği ve ölüm nedeni henüz belirlenmemiş durumda.
Asayiş
Yayınlanma: 05 Ocak 2024 - 12:26
SU ARITMA TESİSİNDE ÇIPLAK ERKEK CESEDİ BULUNDU
Asayiş
05 Ocak 2024 - 12:26
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir