Milas Kaymakamı Mustafa Ünver Böke sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; "Bulaşıcı olmayan hastalıkların önlenmesinde fiziksel aktivitenin önemine dikkat çekmek için Dünya Sağlık Örgütü tarafından belirlenen “Sağlık İçin Hareket Et” Gününde İlçemiz Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi’ndeki gençlerimiz, öğretmenlerimiz ve idareci arkadaşlarımızla hem eğlendik hem güne sağlıklı bir başlangıç yaptık… " açıklamasında bulunurken, Dr. Mete Ersoy Anadolu lisesinde katıldığı etkinlikten eğlenceli anların görüntülerini paylaştı.
![](https://www.tv48.com.tr/images/files/2024/05/663dc7c9286e9.png)