İlimizde satranç sporunun yaygınlaştırılması, lisanslı satranç sporcu sayısının artırılması ve öğrencilerimizin satranç sporu ile okul öncesi dönemde erken buluşmalarının sağlanması amacıyla Müdürlüğümüz, Türkiye Satranç Federasyonu ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü arasında protokol imzalandı.İmzalanan protokol çerçevesinde, ilimizde okul öncesi eğitim veren resmi ve özel 121 bağımsız anaokuluna Türkiye Satranç Federasyonu tarafından satranç takımları ve eğitim setleri gönderilecek.Millî Eğitim Bakanlığı T.C. Muğla Valiliği Emre Çay Türkiye Satranç Federasyonu
Yerel Haberler
Yayınlanma: 27 Mayıs 2024 - 20:44
MUĞLA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ, TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU VE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ ARASINDA MİNİK HAMLELER PROTOKOLÜ İMZALANDI
Yerel Haberler
27 Mayıs 2024 - 20:44
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir