Edinilen bilgiye göre, Seydikemer ilçesinde 22 Mart tarihinde ortadan kaybolan Şaban Ataş'tan (52) bir daha haber alınamadı. 50 gün önce kaybolan Şaban Ataş'ın eski eşi Emine Karabulut Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak yardım istedi.İddialara göre programın ardından Müge Anlı'nın baş başa görüştüğü Emine Karabulut cinayeti itiraf ederek, cesedin yerini söyledi. Ataş'ın cesedi boş bir arazide üzeri taşlarla örtülmüş şekilde bulundu. Boşanmasına rağmen Şaban Ataş ile aynı evde yaşamaya devam eden Emine Karabulut'un jandarmadaki ifadesinde "Kahvaltıda Burhanettin Öztürk, Şaban ve ben oturuyorduk. Aralarında kavga çıktı. Burhanettin, Şaban'ı iple boğdu, ardından cesedi götürdü" dediği iddia edildi.Yapılan itirafın ardından 3 kişi gözaltına alındı.
Asayiş
Yayınlanma: 14 Mayıs 2024 - 10:05
Güncelleme: 14 Mayıs 2024 - 10:10
MÜGE ANLI'YA ÇIKIP YARDIM İSTEMİŞTİ! MUĞLA'DA KAYIP ŞAHSIN C*SEDİ, ÜZERİ TAŞLARLA ÖRTÜLMÜŞ HALDE BULUNDU
Muğla'nın Seydikemer ilçesinde 22 Mart'ta ortadan kaybolan şahsın cesedi, üzeri taşlarla örtülmüş olarak bulundu.
Asayiş
14 Mayıs 2024 - 10:05
Güncelleme: 14 Mayıs 2024 - 10:10
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir
Yorumlar kısmında küfür etmeyin diye belirtiliyor