Milasspor Kulübü, geçmiş dönemlerde takımı namağlup şampiyonluğa taşıyan deneyimli teknik direktörleri Cenk Atasoy ile tekrar anlaşma sağladı. Yapılan görüşmeler sonucunda anlaşmaya varılan bu kararın ardından, kulüp yöneticileri Cenk Atasoy'a teşekkür etti. Milasspor camiası, yeni dönemde Teknik Direktörleri Cenk Atasoy'a hoş geldin diyor ve başarılar diliyor. Kulüp başkanı, yönetim ve futbolcular, Mylasa Tayfa olarak her zaman Milasspor'un yanında olduklarını vurgulayarak güvenlerini dile getirdi.
Yerel Haberler
Yayınlanma: 09 Ocak 2024 - 18:19
MOR BEYAZLILARDA CENK ATASOY DÖNEMİ
Yerel Haberler
09 Ocak 2024 - 18:19
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir