TV48 ÖZEL HABERMuğla'nın Milas ilçesinde, park halindeki bir araca kişi ya da kişilerce düzenlenen çirkin saldırı, araç sahibini büyük bir üzüntüye boğdu. Saldırı sonucunda aracın üzerinde ciddi maddi hasarlar oluştu.Olay, Milas ilçesine bağlı Çomakdağı Kızılağaç köyünde meydana geldi. Düğün davetine katılan araç sahibi, yeni sıfır aldığı aracını düğünün yapılacağı mekana götürmüştü. Ancak düğünden ayrıldığında aracının başına gelenlerle karşılaştı.
Araç sahibi yaşadığı olayı şu sözlerle anlattı: "Tüm Milaslılara hatta tüm Türkiye'ye duyurumdur. Dün bir davet üzerine düğüne gittiğim Çomakdağı Kızılağaç köyünde yeni sıfır aldığım aracımla gittim. Sonrasında düğünden ayrılmak üzere aracımın yanına gittiğimde bir şokla karşılaştım. Aracımın dört lastiği bıçakla kesilmiş ve tüm dört bir yanı bıçakla çizilip küfürler yazılmış. Arkadaşlar, bizler bu araçların emanetçisiyiz, bunlar milli bir servettir, bunlar gerçekten devletin malıdır. Sizlere nacizhane önerim, o köye lüks aracınızla hatta araçla bile gitmeyin. Ben gittim, sonuç ortada, benim canım yandı. Sizlerin canı yanmasın. Sonuç olarak bizde bir laf vardır: 'Mal canın yongasıdır.' Saygılar."
Araç sahibinin bu çirkin saldırı sonrasındaki açıklaması, olayın vahametini gözler önüne seriyor. Polis ekipleri saldırıyı gerçekleştiren kişi ya da kişilerin tespiti için soruşturma başlattı.![](https://www.tv48.com.tr/images/files/2023/10/651a9ff8139f4.png)
![](https://www.tv48.com.tr/images/files/2023/10/651aa00607123.png)
![](https://www.tv48.com.tr/images/files/2023/10/651a9fde67959.png)
![](https://www.tv48.com.tr/images/files/2023/10/651a9feceb33b.png)
![](https://www.tv48.com.tr/images/files/2023/10/651a9ff8139f4.png)
![](https://www.tv48.com.tr/images/files/2023/10/651aa00607123.png)
![](https://www.tv48.com.tr/images/files/2023/10/651aa00e22107.png)
Klimenin tam anlamıyla vahşetin cehaletin şizofreni bir hastalığın gözler önüne serilmiş hali..bu olay koskoca bir köyün telafisi olmayacak bir ayıbıdır,yazlıklar olsun.