Muhtarlar Günü, Milas ilçesinde hüzün ve anma duygularıyla karşılandı. Son zamanlarda kaybettiğimiz Gazipaşa-Firuzpaşa Muhtarı Recep Panay, Fesleğen Mahalle Muhtarı Erkan Kaba, Savran Muhtarı Zekeriya Köse ve Kızılcayıkık Muhtarı Cengiz Topel Gökdağ vefatı, bu özel günde sevgi, saygı ve derin bir hüzünle anılıyor. Bu özel gün, ilçenin muhtarlarına duyulan saygıyı ve kaybettikleri muhtarları özlemi yüreklere taşıdı. Muhtarlar Günü, Milas'ta anma ve hüzünle geçse de, aynı zamanda muhtarların toplumlarına verdiği değeri hatırlatan bir gün olarak anıldı.
Yerel Haberler
Yayınlanma: 19 Ekim 2023 - 11:23
Güncelleme: 19 Ekim 2023 - 12:47
MİLAS, MUHTARLAR GÜNÜ'NÜ KAYBETTİKLERİ MUHTARLARI ANARAK KARŞILIYOR
Milas ilçesinde, 19 Ekim'de kutlanan Muhtarlar Günü, bu yıl hüzün ve anma duygularıyla karşılandı. Son zamanlarda kaybettikleri muhtarları sevgi ve saygıyla anma fırsatı bulan Milaslı vatandaşlar, bu özel günü farklı bir anlamla kutladılar.
Yerel Haberler
19 Ekim 2023 - 11:23
Güncelleme: 19 Ekim 2023 - 12:47
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir