Yatağan'ın sevilen işadamlarından Mesut Günay, Cumhuriyet Halk Partisi'nden Yatağan Belediye Başkan Aday Adaylığını resmen açıkladı. Yerel seçimlere doğru yaklaşılırken, Günay, Yatağan'a hizmet etmek ve ilçede daha katılımcı, şeffaf bir yönetim anlayışını benimsemek amacıyla aday adaylığını ilan etti.Mesut Günay, açıklamasında, "Doğduğum, büyüdüğüm, çocukluğumu, gençliğimi geçirdiğim, 25 yıldır ekmeğini yediğim, memleketim Yatağan'a hizmet için varım" diyerek, Yatağan'ı daha yaşanabilir bir ilçe haline getirmek için aday adayı olduğunu belirtti.Günay, ilçe sakinlerine seslenerek, demokratik bir süreçte, Yatağan'ın tarihine, kültürüne sahip çıkacak bir yönetim anlayışını temsil etmeyi hedeflediğini ifade etti. Resmi adaylık açıklamasının ise ilçe binasında geniş katılımlı bir etkinlikle gerçekleştirileceği belirtildi.
Yerel Haberler
Yayınlanma: 13 Kasım 2023 - 15:50
MESUT GÜNAY, CHP'DEN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLIĞINI RESMEN AÇIKLADI
Yatağan'ın önde gelen isimlerinden Mesut Günay, Cumhuriyet Halk Partisi'nden Yatağan Belediye Başkan Aday Adaylığını bugün resmi olarak açıkladı.
Yerel Haberler
13 Kasım 2023 - 15:50
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir