Menteşe Belediyespor Kulübü’nün sporcuları 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlenen Karate ve Koşu Şampiyonalarında 9 altın, 12 gümüş, 10 bronz madalya kazandılar. Karate sporcuları Bodrum’da düzenlenen il karate şampiyonasında; minikler kategorisinde 4 altın, 4 gümüş ve 2 bronz, yıldızlar kategorisinde 4 altın, 2 gümüş ve 5 bronz madalya elde ettiler. Karabağlar Yaylası’nda düzenlenen 1 kilometrelik koşuda minikler kategorisinde 1 altın, küçükler kategorisinde 2 gümüş, yıldızlar kategorisinde 3 bronz madalya kazanarak Menteşe’nin gururu oldular.![](https://www.tv48.com.tr/images/files/2024/05/66571093c5b96.png)
![](https://www.tv48.com.tr/images/files/2024/05/66571093c5b96.png)