Milas Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde kadınlara yönelik açılan yogakursuna katılan kursiyerler, son antrenmanlarını Milas’ın Kapıkırı Mahallesi’nde gerçekleştirdi.Burçin Bozkurt’un eğitmenliğinde Milas Belediyesi Atatürk Spor Kompleksi’nde haftanın dört günügerçekleşen yoga antrenmanı bu kez Kapıkırı’nın muhteşem atmosferinde ve Bafa Gölü’nün muazzammanzarasında gerçekleştirildi. Yoga kursuna katılan kadınlar, açık alanda düzenlenen etkinliktenbüyük keyif aldıklarını dile getirdi.![](https://www.tv48.com.tr/images/files/2023/08/64e601a415530.jpeg)
Yoga ruhunu hissettiren muhteşem Bafa Kapıkırı manzarası eşliğinde otuz katılımcının yer aldığıgüzel bir etkinlikle ikinci ayımızı kapatmanın mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi.
![](https://www.tv48.com.tr/images/files/2023/08/64e601a415530.jpeg)
YOGA RUHU, KAPIKIRI’NIN BÜYÜLÜ ATMOSFERİNDE HAYAT BULDU
Yoganın insan vücuduna ve ruhuna birçok faydası olduğunu belirten Yoga Antrenörü BurçinBozkurt, zihni ve bedeni birleştiren, esneklik sağlayan yoga sayesinde beden güçlendikçe zihnin degüçleneceğini belirtti.Milas Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’nün 17 Temmuz 2023 tarihinde başlattığıyoga etkinliğini gruplar halinde Milas Atatürk Spor Kompleksi’nde gerçekleştirdiklerini söyleyenBozkurt; “Bizler için böylesine keyifli bir etkinlik düzenledikleri için Milas Belediye Başkanımız SayınMuhammet Tokat’a, Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürümüz Murat Atilla Yüksel’e, Spor YöneticisiBedirhan Tuna’ya ve Birim Antrenörlerimiz Tuğçe Arıkan Çetin ve Buket Açar’a teşekkür ediyoruz.![](https://www.tv48.com.tr/images/files/2023/08/64e601ddea17f.jpeg)