Bodrum Yarımada Karadenizliler Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen Bodrum Hamsi Festivali’nde 3 ton hamsi ikram edildi. Bu yıl 8’ncisi düzenlenen festivalle ilgili Bodrum Yarımada Karadenizliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Sefer ÇELİK,” Bu yıl gerçekleştirdiğimiz festival için çok detaylı bir çalışma yaptık. Dernek Yönetimi olarak Bodrum Belediyesi’nin de desteği ile iş bölümü yaparak festivalin öncesi ve sonrası için tüm detayları planladık. Festivalimize katılanların keyifli zaman geçirmesi için çalıştık. Destek veren herkese teşekkür ediyorum”
Bodrum Yarımada Karadenizliler Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından Bodrum Belediyesi’nin desteği ile organize edilen Hamsi Festivali’nde bu yıl Hülya POLAT, Erol ŞAHİN, Nihat YILMAZ, Safa TATOĞLU, Süleyman GÜLTEN, Emre YETİMOĞLU sahne aldı.
Yerel Haberler
Yayınlanma: 11 Şubat 2024 - 13:56
Güncelleme: 11 Şubat 2024 - 13:56
HAMSİ FESTİVALİNDE 3 TON HAMSİ İKRAM EDİLDİ
Yerel Haberler
11 Şubat 2024 - 13:56
Güncelleme: 11 Şubat 2024 - 13:56
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir