26 Ocak Gümrük Günü nedeniyle Milas Bodrum Havaalanı Gümrük Müdürlüğü çalışanları bugün Atatürk anıtına çelenk koydular, saygı duruşunda bulundular. Milas Bodrum Havaalanı Gümrük Müdür Vekili Öner Çöpür, “ Gümrük İşbirliği Konseyi(Dünya Gümrük Örgütü-WCO) ilk toplantısını 26 Ocak 1953’te yapmıştı. İşte bu tarihi unutmamak ve toplumda gümrük işlemlerine ilişkin bir farkındalık yaratmak adına her yıl 26 Ocak’ta Dünya Gümrük Gününü coşkuyla kutluyoruz”dedi.
![](https://www.tv48.com.tr/images/files/2024/01/65b36519482b4.png)